3D Wold Boxing


Po serii gier dobrych i bardzo dobrych, niestety nastała chwila kiedy trafia się nam coś słabego. Na szczęście nie aż tak słabego jak okładka tej gry :). Dzisiaj w telegraficznym skrócie nt. 3D World Boxing.
Sama gra wygląda ładnie, muzyka nie drażni i jest nawet przyjemna dla ucha, mamy z tego co zdążyłem zauważyć dość ciekawy tryb "kampanii", możemy grać w 2 osoby, obijając się nawzajem po twarzach i wszystko to byłoby piękne, gdyby nie bardzo złe sterowanie i ogólna powolność i ociężałość rozgrywki która tą grę kompletnie zabija.
Sama gra powstała w 1992 roku i stoi za nią włoska firma deweloperska: Simulmondo która stworzyła również: 1000 migla (wyścigi samochodów z lat 1927-1933), 3D World Soccer, 3D World Tennis, seria Diabolik (przygodówka, arcade, naście części), seria Dylan Dog (podobnie jak Diabolik), seria Time Runners (30 części, podobnie jak Dylan Dog i Diabolik). Nie wymieniałem wszystkich, ale ogólnie rzecz ujmując sporo sportowych i przygodowych gier, a wszystkie wyglądają bardzo ładnie (ciekawe jak z grywalnością :P) :) kilka z nich na pewno jeszcze przetestuję, a póki co zapraszam do oglądania krótkiego materiału bokserskiego:

0 komentarze :

Prześlij komentarz